Картинки по запросу краски

Акрилові автоемалі - явний переможець в порівнянні «алкідна фарба або акрилова що краще?»

Ось набір властивостей, за який акрил ми вважаємо переможцем в цьому змаганні:

- Високі світловідбиваючі характеристики забарвленої поверхні;

- Малий проміжок часу від нанесення до повного висихання;

- Стійкість до механічних впливів;

- Мала усадка при фарбуванні.

Акрилові автоемалі діляться на два типи - тверді (HS) і м'які (MS). Перші створюють міцне покриття, але не піддаються поліровці, другий тип добре полірується, і тому отримав більшого поширення у вторинній фарбування та ремонті автомобілів. Великий вибір акрилових автоемалей різного цінового рівня ви можете знайти в нашому інтернет-магазині, ми рекомендуємо перевірених виробників: Vika, MOBIHEL, Novol. Їх продукція пройшла необхідні сертифікації та відрізняється високою якістю, а також легкістю застосування навіть для недосвідчених і початківців автомалярів.

Чим відрізняється алкідна фарба від акрилової?

Алкідні автоемалі отримують заслужене друге місце в нашому огляді, так як мають тривалий період висихання і не дозволяють отримати такого рівномірного блиску поверхні. Їх перевага - невисока ціна і можливість нанесення відразу великого шару фарби, тоді як акрил вимагає роботи в кілька тонких шарів, з проміжною сушкою кожного. Що цікаво - недоліки алкідних емалей можна нівелювати за допомогою застосування додаткових матеріалів і засобів:

Недолік блиску алкідних автоемалей доводиться компенсувати за допомогою нанесення додаткових шарів лаку - це дозволяє підтягнути декоративні властивості покриття до належного рівня.

Тривалий термін висихання можна скоротити за допомогою додавання в фарбу спеціальних прискорювачів.

Це, а так само невисока ціна, дозволяє припустити, що алкідні автоемалі ще рано скидати з вітрин магазинів.

Яка фарба, алкідна або акрилова, буде більш доречна в вашому випадку?

Акрилова і алкідна фарба, в чому різниця їх ми визначилися. Тепер давайте розберемо, який вид емалі доречніше використовувати в кожній конкретній ситуації, і на що слід звернути увагу.

Алкідну автоемаль слід застосовувати, якщо ви не обмежені в часі, і якщо те місце, де ви будете займатися малярськими роботами надійно захищене від проникнення пилових частинок. Це важливо, тому що за тривалий період висихання алкидной фарби на забарвлену поверхню може потрапити кілька пилу, що може перекреслити результати вашої праці. Будьте готові до того, що після фарбування доведеться наносити лак - це обумовлено не тільки підвищенням декоративних властивостей покриття, але і тим, що масляні фарби слабостійких до атмосферного впливу, і покриття лаком служить додатковим захистом. 

Акрилові автоемалі - це фарби наступного покоління, застосування яких виправдане в будь-якому випадку. Так що відповідь на питання «Яка фарба краще, алкідна або акрилова?» Можна дати однозначну - звичайно акрил. Але в застосуванні цих емалей є свої тонкощі - акрилові фарби відрізняються невисокою покриваністю, будьте готові наносити на поверхню не менше 3-х шарів (підкладка, основа, зовнішня плівка). Причому, навіть якщо при нанесенні першого шару ви допустили помилки, і не виправили їх - швидше за все вони виступлять після нанесення третього, кінцевого шару.

Чи можна фарбувати акриловою фарбою по алкидной?

Наносити акрил на алкидную емаль можна, але для цього спочатку необхідно провести простий тест - на поверхню, забарвлену алкідною емаллю на 30-40 секунд кладеться, і щільно притискається тканинна серветка, просочена 647-м розчинником. Якщо після цього на серветці не залишилося ніяких слідів фарбувального складу, то можете сміливо наносити акрилову емаль, попередньо заматірованной фарбується дрібнозернистої наждачкою. 

Фарба алкідна або акрилова, що у них спільного? 

Наостанок хотілося б сказати про те, що схожого у алкидной або акрилової фарби для авто. При роботі і з тим і з іншим складом необхідно ретельно провести підготовчий етап, видалити все, що може здатися ненадійним і знежирити поверхню, що фарбується. Не варто забувати про техніку безпеки та індивідуальні засоби захисту, так як і акрилова і алкидная емалі можуть містити токсичні компоненти.